Stylowy głośnik Bluetooth w stylu retro – Platyna w cenie $16.99

Stylowy głośnik Bluetooth w stylu retro – Platyna! Teraz w promocyjnej cenie $16.99 Cena regularna to: $20.99, zaoszczędź i skorzystaj z kuponu na gearbest!

 

Kupon: flash sale
Strona produktu na gearbest

Informacje o dostawie: Wyślij między: Feb 28 – Mar 02, Szacowany czas wysyłki: dni robocze Przetworzenie zamówienia może potrwać kilka dni. Po wysyłce z magazynu czas dostawy zależy od metody wysyłki.

Więcej informacji o produkcie: Główne cechy
● Klasyczny styl telewizyjny, dzięki któremu Twój telefon to telewizor retro, dzięki któremu możesz oglądać filmy, oglądać gry i programy telewizyjne.
● Wysoka jakość dźwięku – matowa faktura, delikatny dotyk, doskonałe stereo i niskie tony. Tak jak pozostanie na scenie telewizyjnej.
● Dostępne są różne tryby: wbudowany bezprzewodowy wzmacniacz sygnału FM z trzema trybami do wyboru (tryb AUX, tryb FM, tryb Bluetooth). Obsługuje również karty TF i czytnik dysku U, podłącz telefon, pozwala cieszyć się leniwym popołudniem.
● Wszechstronny – kiedy to działa, jest to doskonały głośnik Bluetooth, radio retro. Po zamknięciu jest to dodatkowy uchwyt na telefon, a nawet dzieło sztuki na stole.
● Wysoka jakość i czysty dźwięk – doskonałe stereo i wzmocniony bas, jakby wciągające. Ciesz się bezprzewodowymi subwooferami w dowolnym momencie. Impreza, szkoła, plaża, impreza, plac, świąteczny prezent, doskonały wynik na Nowy Rok
● Nasze dwa precyzyjne przetworniki akustyczne oferują unikalne dźwięki o średnich i wysokich tonach, które zapewniają wyjątkowy dźwięk stereo i wzmocniony bas dzięki naszemu opatentowanemu, pasywnemu stylowi radiatora basowego. Pierwszy na świecie telefon komórkowy audio Bluetooth, lepszy niż wszystkie zamki na telefony komórkowe
● Przenośna konstrukcja, zwarta budowa. Komunikaty głosowe, odtwarzanie muzyki itp. Dźwięk wysokiej jakości subwoofera. Szeroko stosowane w nauce, wypoczynku, rodzinie itp.
● Stojak Bluetooth można umieścić w telefonie, który może realizować funkcję zestawu głośnomówiącego w telefonie. Dźwięk z łącznika telefonu może sprawić, że telefon będzie brzmiał głośniej, wszyscy będą mogli udostępnić Twój film.
● Technologia Bluetooth 4.2 + EDR Class 2: połączenie z Bluetooth przez Bluetooth w kilka sekund
● Odpowiedni rozmiar telefonu komórkowego: 5,0-6,5 cala

avatar
  Subscribe  
Powiadom o